افزار گستر
چهارشنبه , مهر ۲ ۱۳۹۹
خانه / قطعه درام / نمایندگی فروش قطعه درام در مراکز استانها

نمایندگی فروش قطعه درام در مراکز استانها

یک دستگاه چاپگر، متشکل از اجزای گوناگونی می باشد. این قطعات، در واقع بدنه اصلی ماشین به شمار می روند که بروز مشکل در هر یک از آن ها سبب می گردد تا عملاً دستگاه از کار افتاده و یا این که به خوبی کار نکند. یکی از لوازم اصلی این وسیله ها، “درام” نام دارد. این قطعه اصولاً در کارتریج ها به کار گرفته می شود و موارد استفاده شان متفاوت است. در هر صورت اگر با مشکلی در این زمینه مواجه شده اید، می توانید با مراجعه به نمایندگی فروش قطعه درام در مراکز استانها، نوع مرغوب آن را تهیه کنید. نمایندگی فروش قطعه درام در مراکز استانها

قیمت روز انواع قطعه در بازار

قیمت روز انواع قطعه در بازاربرای به دست آوردن تازه ترین قیمت روز انواع قطعه در بازار می توانید، راه های متفاوتی را در پیش بگیرد. هر کدام از دستگاه ها، متشکل از اجزای متفاوتی می باشند. نرخ ها را نیز بر اساس نوعیت و کاربردی که این اجزاء دارند، تعیین می نمایند. این کار اصولاً به عهده شرکت تولید کننده است که تا به دست مشتری برسد، دستخوش تغییر می شود.

در هر صورت، شما می توانید برای اینکه جدیدترین نرخ ها را به دست آورید، به بازارهای گوناگونی سر بزنید. برای مثال می شود به مراکزی که در آن قطعات مختلف دستگاه های متنوعی را ارائه می دهند، مراجعه کنید. فروشندگان در کیفیت ها و درجه بندی های کیفیت متعددی، محصول را در اختیارتان قرار می دهند.

از سوی دیگر، می شود یک قطعه اورجینال و خوب را از سایت های اینترنتی نیز تهیه کرد و در همین حال نرخ های آن را به دست آورد. روی هم رفته، قطعه ایرانی اصل و قطعه کره ای خارجی هم در بازار ارائه می شود. آن چه که باعث متغیر بودن نرخ ها می گردد، مرغوب بودن محصول می باشد و مواد اولیه به کار رفته در ساخت آن.

قطعه باکیفیت طبیعتاً از نوع نامرغوب، گران تر عرضه می شود. روی هم رفته برخی از این اجزاء به نام مشابه ارائه می گردند که قطعه ارزان تر از نوع اصل محسوب می شوند.

خرید قطعه درام به قیمت تولید

خرید قطعه درام به قیمت تولید

قطعه دارم، برای دستگاه های چاپگر متفاوتی مورد استفاده قرار می گیرد. در این جا به این مسئله اشاره می کنیم که می تواند شما را بهتر راهنمایی کند:

 1. قطعه درام دستگاه های پرینتر خانگی و صنعتی
 2. قطعه درام دستگاه های زیراکس متفاوت در مدل های گوناگون

هر کدام از این دستگاه ها به “درام” متفاوتی نیاز دارند. در هر صورت، این جزء، اصلی ترین قطعه یک دستگاه پرینتر لیزری محسوب می شود. نقش اساسی آن انتقال تصویر از چاپگر، به روی کاغذ است که در آغاز منجر به چاپ نهایی می شود. این نوع از قطعه را می شود در مدل ها و همین طور کیفیت های متفاوتی از بازار تهیه کرد.

برای خرید این کالا به قیمت تولید، بهتر است که به مراجع اصلی سر بزنید. یعنی به شعب شرکت های تولیدی و وارداتی که در بیشتر شهرهای کشور، فعال می باشند. از این طریق می توانید قطعه درجه یک صادراتی را هم تهیه کنید. در هر صورت، قطعه درام با کیفیت را اغلب همین مراجع اصلی می باشند که در دسترس مشتری می گذارند.

فروش عمده قطعه درام

فروش عمده قطعه درامتهیه قطعه درام به شکل کلی، از مجراهای متفاوتی امکان پذیر می باشد. در این حوزه، بیشتر فروشندگانی که به صورت خرده به ارائه این محصولات می پردازند و همین طور تاجرانی که آن را در سراسر کشور پخش و یا به خارج از مرزها انتقال می دهند، کالای را به این شکل تهیه کرده که برای شان از هر نظری مقرون به صرفه می باشد.

آن ها به دلیل تخفیف های ویژه ای که فروشندگان در نظر می گیرند، با نرخ های بسیار پایین تری نسبت به نوع جزئی آن را تهیه کرده و سپس با قیمت بالاتر، عرضه می دارند.

در هر صورت، فروش عمده قطعه درام، از جانب مجراهایی همچون، شرکت های تولیدی، وارد کنندگان، شعب رسمی این شرکت ها و همین طور وب سایت های گوناگون اینترنتی انجام می شود. آن ها در واقع، اصلی ترین مراجعی هستند که به گونه عمده به عرضه محصول خود می پردازند.

از این طریق می شود قطعه درام اصلی و یا مشابه (نوع محصولی است که آن را شرکت های دیگر بسیار شبیه نوع اصل می سازند. در واقع کپی شده آن ها هستند) را تهیه کنید. برخی از این این عرضه کنندگان، با ضمانت قطعه درام را می فروشند.

نمایندگی پخش و فروش قطعه در سراسر کشور

نمایندگی پخش و فروش قطعه در سراسر کشورهر کدام از شرکت هایی که در زمینه تولید و یا واردات قطعات دستگاه های متفاوت می باشند، محصولات شان را عمدتاً از طریق نمایندگی ها توزیع می نمایند.

در سراسر کشور، نمایندگی پخش و فروش قطعه وجود دارد. شما در هر جایی که باشید، امروزه راحت می توانید به آن محصولی که نیاز دارید، دست یابید. در هر صورت، از این طریق می شود قطعه درام ایرانی و نیز خارجی را تهیه کرد. روی هم رفته، قطعات، کارایی بالایی در یک دستگاه دارند. آن ها جزء کاربردی ترین لوازم به شمار می روند.

در این جا به چند نوع از قطعه چاپگرها اشاره می کنیم که در این بخش بیشتر در موردشان صحبت کرده ایم. به این اجزاء توجه کنید:

 • کارتریج
 • فیوز
 • کابل
 • تونر
 • مادر برد
 • هد لیبل
 • آدابتور
 • و موارد دیگر

جایگاه قطعه درام ایرانی در بازار های بین المللی

جایگاه قطعه درام ایرانی در بازار های بین المللیدر سال های اخیر، شاهد این هستیم که برخی از کارخانه جات، بر اساس نیاز بازار، اقدام به ساخت انواع قطعه درام نموده اند. این کار به یک دلیل اصل انجام شد که آن هم تحریم ها بود همین طور نیاز شدید به این محصول که کسانی که کارشان تولید و چاپ انواع کتاب و سایر موارد دیگر می باشد، به آن ضرورت می یافتند.

در حال حاضر، این نوع از قطعه را مشابه اصل آن برخی از تولیدی ها می سازند و روانه بازارهای داخلی و در کنار آن، به بازارهای بین المللی ارائه می دهند. به درستی نمی توان از جایگاه قطعه درام ایرانی را در خارجی از کشور سخن گفت؛ ولی آن چه مشهود است، این می باشد که صادرات این محصول نیز به اشکال متفاوتی صورت می گیرد.

روی هم رفته، شرکت ها برای این که بتوانند سود خوبی به دست آورند، به صادر کردن اقلام تولیدی خود می پردازند. باید گفت، بازار قطعه درام، در همه جای دنیا رونق خوبی دارد و به همین سبب نیاز به این وسیله زیاد احساس می شود. این قطعه، هر چند چندان به چشم نمی آید؛ ولی خرید و فروش آن می تواند، سود آوری بالایی داشته باشد.

در هر صورت، برای اینکه بدانید جایگاه واقعی کشورمان در این عرصه چگونه است، خوب است سری به شرکت هایی که در کار صادرات می باشند، سر بزنید.

صادرات قطعه درام به کشور های همسایه

صادرات قطعه درام به کشور های همسایه

شرکت هایی که در زمینه تولید و یا واردات و صادرات قطعات مختلفی کامپیوتر و دستگاه های چاپگر، فعالیت می نمایند، در رأس صادر کنندگان قطعه درام نیز قرار دارند.

اصولاً این وسیله به کشورهای همسایه صادر می شود. آن چه که یک صادر کننده خوب باید در نظر داشته باشد، نکات مختلفی است که با در پیش گرفتن راه درست، می تواند فروش بسیار بالایی داشته و از سوی دیگر، منفعت کلانی هم به دست آورد. برای این منظور، ضرورت است که به این موارد توجه جدی شود:

 • ارزیابی بازارهای خارجی به صورت همه جانبه
 • شناختن رقیبان و نوع کیفیت محصولات شان
 • ایجاد نمایندگی های متفاوت برای ارائه خدمات بهتر
 • داشتن رابط های بومی معتمد
 • ارائه قطعه در بهترین کیفیت و ساخته شده از مرغوب ترین متریال
 • عرضه با نرخ های مناسب و ارزان
 • و سایر موارد دیگر

بهترین مارک قطعه کامپیوتر در بازار خارجی

بهترین مارک قطعه کامپیوتر در بازار خارجیعمدتاً کمپانی های بزرگی که در کار تولید انواع رایانه (کامپیوتر) می باشند، برای تکمیل و این که مشتری با مشکلی در آینده رو به رو نشود و بتواند بیشتر از محصول استفاده نماید، قطعات آن را هم ساخته و روانه بازار خارجی و داخلی می کنند.

بهترین مارک قطعه کامپیوتر در مراکز داد و ستد کشورهای گوناگون، در حقیقت همان شرکت هایی می باشند که نوع از اصلی این کالا را می سازند. آن ها هستند که محصولات شان را به شکل گسترده ای به فروش می رسانند.

در کل، مارک های مطرح، کالاهایی را که ارائه می دهند، از بهترین کیفیت برخوردار است و نوع “اصل” هم نامیده می شوند. بی تردید، برندهای مطرح، قطعات کامپیوتر را از همان مواد اولیه ای می سازند که بار اول آن را تولید کرده اند. به این صورت است که ما شاهد ارائه بهترین نوع محصول در مراکز مختلف هستیم.

در کل، در بازارهای داخلی کشورمان نیز می شود بهترین مارک های قطعه کامپیوتر را پیدا کرد که از جانب مراجع متفاوتی ارائه می شوند.

معتبر ترین عرضه کننده قطعه درام در تهران

معتبر ترین عرضه کننده قطعه درام در تهرانقطعه درام را همان گونه که گفتیم، مجراهای متفاوتی به فروش می رسانند. می توان با مراجعه به معتبرترین عرضه کننده قطعه درام در تهران، این محصول را به شکل کلی و جزئی به دست آورد.

با اندکی پرس و جوی بیشتر حتی این امکان وجود دارد که شما نوع اصل قطعه درام درجه یک را هم تهیه کنید. در کل، این قطعه، نوعی فلز است که در پوشش های متفاوتی ارائه می گردد. همین پوشش باعث می شود تا عملکردهای متفاوتی داشته باشد.

آن ها همین طور باید بر اساس کیفیتی که دارند، پس از مدتی تعویض شوند که عملکرد یک دستگاه چاپگر بالاتر رود.

وارد کننده بهترین قطعه درام خارجی در شمال

وارد کننده بهترین قطعه درام خارجی در شمالآن شمار شرکت هایی بازرگانی که برندهای خارجی قطعات مختلف وسایل چاپ را ارائه می دهند، در حقیقت عرضه کنندگان اصلی می باشند.

وارد کننده بهترین قطعه درام خارجی در شمال کشور نیز، در تنوع بالایی این محصول را به فروش می گذارد. می توان خرید قطعه درام را از این شرکت ها به راحتی انجام داد. از این طریق، می شود ارزانترین قطعه درام خارجی اصل یا مشابه را هم تهیه کرد.

در کل، وارد کنندگان محصولات شان را از کشورهای مختلفی خریداری می نمایند و بعداً در بازارهای داخلی ایران، توزیع و پخش می کنند که یک بخش از محصولات شان را در استان های شمالی عرضه می نمایند.

بازار قطعه درام با بهترین کیفیت

بازار قطعه درام با بهترین کیفیتهر کدام از دستگاه هایی که به چاپگر معروف هستند، نیاز به یک قطعه اساسی به نام دارم دارند. در کل، این قطعه از پوشش های متفاوتی ساخته شده است. همین موضوع نیز باعث می گردد تا عمر آن کوتاه یا طولانی باشد. به این موارد توجه کنید:

 • قطعه درام با پوشش سولفید کادمیوم که توانایی چاب ۵۰۰ تا ۷۰۰ هزار برگه چاپی را دارد.
 • قطعه دارم با پوشش فوتو کانداکتورهای ارگانیک که می تواند ۱ میلیون برگه را چاپ کند.
 • قطعه درام با پوشش سیلیکون آمورف که نزدیک به ۵ میلیون برگه را چاپ می نماید.
 • و غیره موار دیگر از این دست

اکنون با در نظر داشت این وارد، می توان گفت که هر دستگاه نیاز فوری به تعویض این قطعه دارد تا بهتر بتواند عمل نماید. با این حساب می شود مدعی شد که تولید قطعه درام و همین طور بازار آن با بهترین کیفیت از رونق بسیار خوبی برخوردار می باشد.

تامین کننده قطعه پرینتر باکیفیت دست دوم

تامین کننده قطعه پرینتر باکیفیت دست دومهم اکنون به دلایل متفاوتی از جمله نبود قطعات اصلی دستگاه های پرینتر، بیشتر کسانی که با مشکلی مواجه می شوند، به دنبال نوع دست دوم این محصول می گردند.

غالباً تأمین کننده قطعه پرینتر با کیفیت دست دوم، تعمیرکاران این محصول هستند که نوع از کار افتاده آن را از افراد مختلفی خریداری می نمایند و سپس قطعاتی که می تواند به درد بخورد را جدا کرده و به فروش می رسانند.

می توان با مراجعه به همین تعمیرکاران، یک نوع با کیفیت قطعه مورد ضرورت مان را تهیه کنیم. بازار این نوع از محصولات رونق زیادی گرفته که دلیل آن هم گرانی نوع اصل و وارد نشدن محصول می باشد.

سفارش قطعه درام درجه یک

سفارش قطعه درام درجه یکراه های متفاوتی را می توان در پیش گرفت تا سفارش قطعه درام درجه یک را دارد. برای این کار، می شود به مراجع حضوری و غیر حضوری مراجعه کرد.

از طرفی، این کارخانه ها و عمدتاً شرکت های بازرگانی وارداتی اند که عرضه کنندگان اصلی به شمار می روند. در بازار هم فروشندگان جزئی را داریم که آن ها هم سفارش مشتریان را پذیرفته و نوع مرغوب و اصل را با ضمانت کیفی ارائه می کنند.

روی هم رفته، از این مراجع می شود نرخ قطعه درام را هم به دست آورد و نوع ارزان و با کیفیتش را تهیه کرد. برای این که بتوانید یک کالای خوب را به دست آورید، بهترین کار این است که سری به فروشگاه های آنلاین بزنید. این گونه دیگر نگران پیدا نکردن این قطعات بسیار کاربردی و مهم نخواهید بود.

راه های ارتباطی با ما:
واحد فروش: 09127198650
آدرس صفحه: AfzarGostar@
آدرس کانال: AfzarGostar@

پاسخی بگذارید

تماس با واحد فروش: 09127198650